شرکت تولیدی شانه و سبد میوه رضانژاد در سال ۱۳۸۷ با هدف تأمین شانه و سبد انواع میوه در سراسر کشور تأسیس گردید. هدف ما تنها عرضه نیست،‌ بلکه بهبود کیفیت و تنوع محصول و رضایت مشتری جهت زیبایی هرچه بیشتر بسته بندی و ظاهر میوه و بازار پسندی بهتر است.
این شرکت به علت تولید و کیفیت بالا حتی در مواقعی که تقاضا زیاد و عرضه کم است،‌ پاسخگوی نیاز بازار بوده و به تعهدات خود بابت تأمین شانه و سبد میوه پایبند می باشد،‌ و سرویس دهی به مشتریان خود را فراتر از همه چیز می داند و مشتریان این شرکت در سراسر کشور کمبودی را در زمان نیاز احساس نمی کنند.
ما در تلاش برای بدست آوردن رضایت مشتریان با استفاده از چندین سال تجربه هستیم. سیستم مدیریتی این شرکت با انتخاب بهترین مواد اولیه جهت بالا بردن کیفیت محصولات و تنوع زیاد جهت پاسخگویی به سلایق مختلف می باشد.
ارائه شانه و سبد میوه با کیفیت و تنوع بالا متناسب با نیاز انواع سورتینگ ها، باغ داران و میدان بارها در سراسر کشور و مشاوره جهت استفاده از نوع شانه برای انواع میوه ها جهت شکیل تر شدن بسته بندی و بازار پسندی بیشتر توسط این شرکت انجام می شود.
هدف ما در رسیدن به این امر، صداقت، درستکاری، ارائه محصولات با کیفیت بالا و تضمین کیفیت محصول جهت استفاده مشتریان می باشد.
امیدواریم با کمک شما عزیزان به اهدافمان دست یابیم.

شانه میوه رضانژاد